Patroni dnia dzisiejszego: św. Franciszek Salezy, biskup i doktor Kościoła

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Losowy obraz

Czytanie na dziś

  • Czytania na wtorek, 24 stycznia 2017

    Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

    (Hbr 10,1-10)
    Prawo, posiadając tylko cień przyszłych dóbr, a nie sam obraz rzeczy, przez te same ofiary, corocznie...

Pogoda



Licznik

Dzisiaj7
Wczoraj119
W tym tygodniu126
W tym miesiącu2412
Ogółem143444

VCNT - Visitorcounter
AD LAUDEM DEI

ZWYCIĘZCY

 

Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (SOLIŚCI) – Przedszkole Parafialne im. św. Jana Pawła II

 

MIEJSCE III

 

MIEJSCE II

 

MIEJSCE I               Monika Stąpór  (6 lat)

Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (ZESPOŁYI) – Przedszkole Parafialne
im. św. Jana Pawła II

 

MIEJSCE III

 

MIEJSCE II

 

MIEJSCE I  3,4 latki (6 osób) – Grupa Matki Bożej Fatimskiej; opiekunki:
p. Sylwia Witnik; p. Alicja Łukasik

Grupa Matki Bożej Fatimskiej: Jakub Chronowski, Oliwia Gągola,
Kamil Przepiórka, Gabriela Wielgus

Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (SOLIŚCI)

 

WYRÓŻNIENIE Martyna Obrzut (I SzP – KW)

 

MIEJSCE III  Karol Niewiadomski ( 0 SzP – KW); Andrzej Filipowicz (I SzP – KW)

 

MIEJSCE II  Katarzyna Tocha (I SzP – KW)

 

MIEJSCE I    Amelia Tarasek (0 SzP – KW)

 

Kategoria: DZIECI MŁODSZE KL. „0”-III (ZESPOŁY)

 

MIEJSCE III

 

MIEJSCE II Zespół „Małe Nutki”: Mateusz Obrzut (III SzP – SW), Sylwia Studzińska (III SzP –  SW),

Krystian Kruczek (III SzP – SW), Amelia Studzińska (II SzP – SW)

Zespół: Amelia Gaborek (0 SzP – KW), Gabriela Nowak (II SzP – KW),
Mikołaj Gaborek (II SzP – Kw)

 

MIEJSCE I  Zespół Dwuosobowy: Bartłomiej Gajkowski (II SzP – KW), Anna Olech           
(III SzP – Wojnarowa)

 

Kategoria: DZIECI STARSZE KL. IV-VI (SOLIŚCI)

 

MIEJSCE III

 

MIEJSCE II

 

MIEJSCE I    Natalia Rola ( V SzP – KW)

Kategoria: DZIECI STARSZE KL. IV-VI (ZESPOŁY)

 

MIEJSCE III

 

MIEJSCE II Zespół „Ona i On”: Julia Jachowicz (IV SzP – KW), Maciej Chronowski (IV SzP – KW)

Zespół „Duo”: Aneta Obrzut (VI SzP – SW), Weronika Filip (VI SzP –SW)

 

MIEJSCE I Wiktoria Jaworecka (V SzP – KW), Julia Wastag (VI SzP – KW)

 

 

Kategoria: MŁODZIEŻ GIMNAZJALNA KL.I-III (ZESPOŁY)

 

 

MIEJSCE III

 

 

MIEJSCE II

 

MIEJSCE I Zespół Śnieżki: Małgorzata Wolak (II GIM – KW), Wiktoria Wolak (II GIM – KW),

Ewelina Gurba (II SzP), Agnieszka Wolak (Przedszkole – SW)

GRAND PRINX  Zespół Rodzinny: Sandra Skarłosz (II GIM – ZSK NS),
Magdalena Skarłosz (III SzP – KW)

Eliza Malczak (II GIM NS)

 

Kategoria: MŁODZIEŻ PONADGIMNAZJALNA DO LAT 18 (ZESPOŁY)

 

MIEJSCE III

 

MIEJSCE II

 

MIEJSCE I    Zespół „To My”: Julia Lichoń (II GIM – KW), Agnieszka Wojtarowicz (I ŚR – NS)

Katarzyna Jędrusik (I ŚR – NS), Marcin Frączek (I ŚR – NS),

Mateusz Mikulski  (I ŚR – NS)

 

 

 
VIII Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek

„Ad Laudem Dei”

Krużlowa A.D. 2017



Lista uczestników:

Kolejność występowania:

 

DZIECI KL. „O” – III  SOLIŚCI , PRZEDSZKOLE PARAFIALNE  
IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KRUŻLOWEJ

 

 

WITAJ, WITAJ DROGIE DZIECIĘ;  KOLĘDUJĄ DZIECI

 

  1. Monika Stąpór        (6lat)

 

 

DZIECI KL. „O” – III  ZESPOŁY, PRZEDSZKOLE PARAFIALNE
IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KRUŻLOWEJ

 

ŚWIEĆ GWIAZDECZKO

 

  1. 3,4 latki   (6 osób) – opiekunki dzieci , p. Alicja Łukasik, p. Sylwia Witnik

 

Zespół: Maluchy, grupa Matki Bożej Fatimskiej

 

ZAMIESZKAJ PANIE WŚRÓD NAS/ JOZEFIE STAJENKI NIE SZUKAJ

 

  1. Jakub Chronowski
  2. Oliwia Gągola
  3. Kamil Przepiórka                                             Zespół: grupa bł. Hiacynty z  Fatimy
  4. Gabriela Wielgus

 

 

DZIECI KL. „O” – III  SOLIŚCI

 

 ZAŚNIJ DZIECINO, W ŻŁOBIE LEŻY

 

7.   Amelia Tarasek                 0 SzP – KW

 

DZISIAJ W BETLEJEM, HOJKA

 

8.   Karol Niewiadomski                                   0 SzP – KW

 

 BYŁ PASTUSZEK BOSY, DZISIAJ W BETLEJEM

 

9.  Martyna Obrzut                                     I SzP-KW

 

MĘDRCY ŚWIATA, PASTUSZEK

 

10 .   Katarzyna Tocha                      I SzP-KW

 

 

ŚWIECI GWIAZDA, TO JUŻ PORA NA WIGILIĘ

 

11.  Andrzej Filipowicz                               I SzP-KW

 

 

DZIECI KL. „O” – III  ZESPOŁY

 

SZŁA KOLĘDA W NOC GRUDNIOWĄ,
PASTORAŁKA OD SERCA DO UCHA

 

12.  Amelia Gaborek,                                O SzP – KW

13. Gabriela Nowak                                  II SzP – KW

14. Mikołaj Gaborek                                  II SzP – KW

 

 

 

PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI, NAJWIĘKSZY GAZDA

 

15. Mateusz Obrzut                                   III SzP – SW     zespół  „MAŁE NUTKI”

16. Sylwia Studzińska                               III SzP – SW

17. Krystian Kruczek                                III SzP – SW

18. Amelia Studzińska                               II SzP – SW

 

 

PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM/ DZISIAJ W BETLEJEM

 

zespół  DWUOSOBOWY

 

19.  Bartłomiej Gajkowski         II SzP – KW

20.  Anna Olech                          III  SzP – WOJNAROWA

 

  

DZIECI  STARSZE KL. „IV  – VI   SOLIŚCI

 

OTO NARODZIŁA SIĘ MIŁOŚĆ/ ZŁOTA GWIAZDKA

 

 

21. Natalia Rola                               V SzP-KW

 

DZIECI  STARSZE KL. „IV  – VI”   ZESPOŁY

 

JEZUSA NARODZONEGO/ PASTUSZKOWIE BRACIA MILI

 

22.   Julia Jachowicz                                IV SzP-KW

23. Maciej Chronowski                          IV SzP – KW         Zespół: Ona i on

 

 

 

 

 

GDY ŚLICZNA PANNA/ DZISAJ W BETLEJEM

 

24.  Wiktoria Jaworecka                                   V SzP-KW

25    Julia Wastag                                               VI SzP – KW

 

 

GORE GWIAZDA/ JEZUSA NARODZONEGO

 

26.     Aneta Obrzut                                              VI SzP-SW                  Zespół DUO

27.     Weronika Filip                                            VI SzP – SW

 

 

MŁODZIEŻ GIMNAZJALNA  KL. I –III ZESPOŁY

 

 

DZIECINA MAŁA/ TERAZ ŚPIJ DZIECINO MAŁA

 

Zespół RODZINNY

 

28.  Sandra Skarłosz                                  II Gim – Zespół Szkół  Katolickich NS

29. Magdalena Skarłosz                           III SP – KW

30. Eliza Malczak                                      II Gim – NS

 

GORE GWIAZDA/ ZAŚNIJ DZIECINO

 

Zespół: ŚNIEŻKI

 

31.  Małgorzata Wolak                             II Gim – KW

32. Wiktoria Wolak                                   II Gim – KW

33. Ewelina  Gurba                                   II  SP

34.  Agnieszka Wolak                              Przedszkole  - SW

 

MŁODZIEŻ  PONADGIMNAZJALNA  KL. I –III ZESPOŁY

 

 

NIE MASZ CI NIE MASZ/ JEZUSA NARODZONEGO

 

Zespół: Teraz my

 

35.  Julia Lichoń                                        I Gim – KW

36. Agnieszka Wojtarowicz                   I śr  – NS

37  Katarzyna Jędrusik                           I śr  – NS

38. Marcin Frączek                                  I śr – NS

39. Mateusz Mikulski                             I śr – NS

 

 
TRANSMICJA Z NABOŻEŃSTW


Naciśnij na link

 
Udzielanie Sakramentu Chrztu Świętego w roku liturgicznym 2016/ 2017

1. 11.12. 2016, g.11.00

2. 26.12. 2016, g.14.00 – II dzień Świąt Bożego Narodzenia

3. .018. 2017, g. 11.00

4. 12.02.2017, g. 11.00

5. 12.03.2017, g. 11.00

6. 17.04. 2017, g. 14.00 – Poniedziałek Wielkanocny

7. 14.05.2017, g. 11.00

8. 11.06. 2017, g. 11.00

9. 12.06. 2017, g.11.00

10. 9.07.2017, g.11.00

11. 13.08. 2017 g.11.00

12. 10.09. 2017, g. 11.00

13. 8.10.2016, g.11.00

14. 12.11.2015, g. 11.00