Patroni dnia dzisiejszego: święci męczennicy Korneliusz, papież, i Cyprian, biskup

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Losowy obraz

Czytanie na dziś

Zmień prawa dostępu do katalogu /cache, aby umożliwić zapisyanie

PogodaLicznik

Dzisiaj1
Wczoraj92
W tym tygodniu93
W tym miesiącu1314
Ogółem51767

VCNT - Visitorcounter
ODPUST PARAFIALNY

odpust

 
NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

Wszystkich czcicieli Matki Bożej – Pięknej Madonny Krużlowskiej
zapraszamy od maja do października 13 każdego miesiąca.

 

13 września 2014 r. (sobota), godz. 19.00

- Nabożeństwo Fatimskie oraz Różańcowa Procesja Światła


Nabożeństwo fatimskie, jest zaproszeniem nie tylko do modlitwy i pokuty, ale też do rozmyślania nad tajemnicami życia Bogarodzicy. Bo to przede wszystkim dzięki Niej możemy doświadczyć kontemplacji oblicza Chrystusa Przemienionego.

Tegoroczne nabożeństwa w naszym Sanktuarium pragniemy po raz kolejny włączyć w cykl 9-letniej nowenny fatimskiej, która rozpoczęła się w 2009 r a swoje zwieńczenie będzie miała w roku 2017, w setną rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie.

Tematem wiodącym na rok 2013 są słowa:

EUCHARYSTYCZNY KLUCZ - cud na cudami, który zmienia wszystko!

Grupy niosące figurę...

Więcej…
 
INTENCJE NA NOWENNE

 
PIELGRZYMKA NA ROSOCHATKĘ

 
NOWY ROK DUSZPASTERSKI

hasło roku

W niedzielę 1 grudnia 2013 rozpoczął się Adwent i nowy rok liturgiczny. W pierwszą niedzielę Adwentu, Kościół w Polsce rozpoczyna realizację nowego cyklu duszpasterskiego. Stanowi on kontynuację Roku Wiary i jest związany z duchowością chrzcielną.

"Przez Chrystusa, z Chrystusem, w Chrystusie. Przez wiarę i chrzest do świadectwa"– to hasło nowego cyklu duszpasterskiego. Czteroletni program nawiązuje do 1050. rocznicy Chrztu Polski, którą będziemy przeżywować w 2016 r. Nowy rok duszpasterski będziemy przeżywać pod hasłem "Wierzę w Syna Bożego". To okazja, by ożywić wiarę w Syna Bożego, która jest zakorzeniona w łasce chrztu świętego, która owocuje zaangażowaniem w życie wspólnoty i świadectwem życia chrześcijańskiego.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 12